Ikona Burberry

Burberry - značka legendárního Thomase Burberry - je jedna ze značek, kterou u nás chceme mít a budeme dělat všechno proto, abyste ji u nás našli vždy. Naším cílem je mít dlouhodobě širokou nabídku second hand Burberry - košile, kabáty, mikiny a samozřejmě klasiku všech klasik, trenche. Mimochodem - v květnu nás čeká další handpick a můžeme slíbit čerstvé Burberry kousky.
Burberry

Proč byste podle nás měli kupovat second hand Burberry kousky?

Burberry

Ikonický Trench Coat- Kate Moss pro Burberry

  • Luxus s historií 

Britské Burberry je definice luxus s historií. Značka, která se poprvé objevila v roce 1856, dala světu Gabardine, oblékala královskou rodinu, britské vojáky v obou světových válkách, byla populární u objevitelů i prvních letců. Milovala ji Audrey Hepburn i Katie Moss, viděli jste ji v Casablance i filmech Woodyho Allena. 

  • Burberry tartan je nesmrtelný 

Burberry s ikonickými checks pozná každý milovník módy. Tenhle vzor je podle nás absolutně timeless a nikdy nevyjde z módy. A nadčasovost je něco, co u kousku ze sekáče vždycky oceníte.

  • Elegance a funkčnost

Přesně to platí pro Burberry trenchcoat. Eleganci a funkčnost má Burberry ve svém DNA. Koneckonců Thomas Burberry byl průkopníkem v tomto směru a dal světu Gabardine - nepromokavý materiál, který má v sobě také vlnu a bavlnu. O perfektním zpracováním Burberry kousků se není třeba dlouze rozepisovat. 

  • Burberry se nebojí experimentovat

Samotná značka se nebojí experimentovat a i když najdete jiný kousek než klasický MAC, stojí za to. Ať už jde o duffle coat (který máme v sortimentu), mikiny, roláky nebo jeansy. Koneckonců kolabo s Gosha Rubchinskiy je toho důkaz.

  • Burberry jde napříč styly

Dávno neplatí, že Burberry je jenom luxusní značka (i když se to Burberry boardu asi nelíbí). Burberry kousky jdou kombinovat absolutně s každým stylem na světě - ikonický trench ocení každý milovník obleků a kostýmků, fanoušek UK módy nebo streetwearový nadšenec. Ikonický trench tak vypadá dobře v kombinaci s čímkoli - jeany, tenisky, mokasíny, rolák, košile, tričko.

 

Chance the Rapper
Chance the Rapper v Burberry


Kombinace nesmrtelného designu většiny Burberry kousků, vysoké kvality zpracování a látek, ikonického loga a nekonečného množství možností kombinovat Burberry kousky napříč styly dělá z Burberry podle nás dokonalý nákup v second handu.

Na závěr tip pro módní fanoušky - krátký film Tale of Thomas Burberry ve stylu traileru je absolutní banger.