Chci více peněz

Váš podíl dostanete po prodeji oblečení, nejméně to bude však 20 % z prodejní ceny a u dražších kousků to bude až 80%.

Jak to funguje?

Máte další otázky?

Jak se můžu zapojit do prodeje?

Stačí si přečíst pravidla a vyplnit dotazník.

Jaké oblečení můžu prodávat?

Oblečení je vyprané, bez fleků, bez poškození nebo známek extrémního obnošení. 

Značkové oblečení je autentické. U velmi drahých kousků (Burberry, Dior, Stone Island) budeme požadovat takzvaný “proof of history” - faktura.

Kdy dostanu peníze za prodané oblečení?

Peníze za Vaše oblečení vyplácíme 14 dnů po převzetí zbožím kupujícím - naším zákazníkům totiž dáváme možnost zboží vrátit do 14 dnů.

Kolik dostanu peněz za jednotlivé kousky?

Peníze Vám vyplatím na základě toho klíče:

(*Přesnou cenu, za kterou budeme prodávat, a Váš podíl, Vám upřesníme v mailu. Můžeme zaručit, že Váš podíl nikdy nebude nižší než vidíte v tabulce.)

Jak dlouho u nás kousky budou?

90 dní, tedy 3 měsíce, pokud se neprodají. Poté Vám pošleme email a rozhodnete se, co s nimi dál - můžeme je poslat zpátky, nechat další 3 měsíce u nás na e-shopu nebo můžeme najít jiné využití (rework, upcyklace, recyklace).

Co se stane, když nám pošlete třeba poškozené zboží?

Ozveme se Vám a dáme Vám na výběr - můžeme Vám Vaše věci zaslat zpět na Vaše náklady nebo je necháte u nás. Věci nepůjdou na e-shop, ale zkusíme jim najít využití jinde - rework, upcyklace, recyklace.

Co se stane s kousky pod 300 CZK?

Pokud chcete i tyhle kousky poslat dál, rádi to uděláme. Za tyto kousky ale nic nevyplácíme a ne vždy je můžeme dát na náš eshop. U všech kousků, které nám pošlete, ale  najdeme další využití - udržitelnost je to, o co nám jde.

Co se stane s kousky, na které dáme slevu?

Se slevami nepracujeme často. Pokud se tak stane, vyplatíme Vám procenta z původní prodejní ceny. Sleva jde na naše triko.