Vrácení zboží

Vrátit zboží u nás můžete do 14 dnů od obdržení balíčku. Samozřejmě platí, že zboží vracíte ve stejném stavu, jako jste jej zakoupili. Snažíme se tak dělat nákupy na našem e-shopu příjemnější a nemusíte mít strach, že pokud vám vybrané oblečení nesedne, tak si ho musíte nechat. Pro vrácení používáme výhradně služeb Zásilkovny.

Všechny informace pro vrácení zboží najdete zde:

Jak mohu zboží vrátit?

PODMÍNKY VRÁCENÍ ZBOŽÍ:

1) Zboží lze vrátit do 14 dnů od převzetí.

2) Zboží musí být neznehodnocené a viditelně nepoškozené (popis každého kousku, včetně jeho případných vad při prodeji uvádíme v jeho popisku).

3) Vyplněný formulář pro vrácení zboží vložte do balíku se zbožím nebo nám ho pošlete vyplněný na info@cashpositive.cz. Poštovné směrem k nám si zákazník hradí sám. Ve vlastním zájmu doporučujeme balík pojistit ve výši ceny zboží (tuto službu vám nabídnou při odesílání balíku). Jestli bude balík ztracen nebo znehodnocen při přepravě, budete moci balík s podacím lístkem vyreklamovat a získat tak své peníze zpět od přepravce.

PRO VRÁCENÍ ZBOŽÍ VYUŽÍVÁME VÝHRADNĚ ZÁSILKOVNU:

Zboží zašlete zpět prostřednictvím Zásilkovny na výdejní místo ID 17472 (SKY DELI - VÍNO A DELIKATESY) na jméno:

Vladimír Rafaj, Cash Positive, Jeremenkova 102a, 140 00 Praha 4

+ kontaktní údaje: email: info@cashpositive.cz / telefon: +420 777 923 126 (prosíme, vždy uvádějte naše telefonní číslo)

Do kdy mohu zboží vrátit?

Zboží můžete vrátit do 14 dnů ode dne převzetí zboží.

Kde najdu formulář pro vrácení zboží?

Formulář, který je potřeba vyplnit a poslat společně s balíčkem nebo na emailovou adresu info@cashpositive.cz, najdete zde.

Je vrácení zboží zdarma?

Poštovné směrem k nám si zákazník hradí sám. Ve vlastním zájmu doporučujeme balík pojistit ve výši ceny zboží. Tuto službu vám nabídnou na poště při odesílání balíku.

Nabízíme dvě možnosti vrácení zboží prostřednictvím Zásilkovny na výdejní místo, což je ta nejlevnější varianta.

Za jak dlouho mi budou vráceny peníze zpět?

Peníze vracíme nejpozději do 14 dnů od doručení balíku. Standardně tato doba bývá daleko kratší.