PŘEDSTAVUJEME CASH POSITIVE

Za Cash Positive stojí Klára, Vláďa a Vojta. Klára má na starosti jak náš e-shop vypadá a funguje a kluci zajišťují, aby se k vám zboží dostalo co nejrychleji. Cash Positive je a bude rodinné podnikání. Vysnili jsme si second hand, ve kterém bychom chtěli nakupovat a teď takový sekáč tvoříme. Před podnikáním v rodině nás všichni varovali, ale zatím toho nelitujeme. Naopak je to velká jízda. 

Naším cílem je přenést second hand do online prostředí a spojit tak to nejlepší z obou světů. Vytvořit pro naše zákazníky takový e-shop, kde se jednoduše a rychle dostanou k zajímavým vintage kouskům.

Sami pocházíme z malých měst, kde bylo těžké najít v sekáči vintage Versace kousek. Proto je pro nás důležité, aby byl kvalitní second hand dostupný všem, a tak jsme se ho rozhodli udělat online. Je jedno jestli jste z Prahy, Kopřivnice nebo ze Zlína, pořád si u nás můžete koupit Burberry kabát. 

Slibujeme si od toho, že otevřeme svět inspirující preloved módy lidem z celého Česka i Slovenska. Zároveň budeme schopni dodat tak kvalitní službu, na jakou jsou zvyklí u nového oblečení. Právě kvalita služeb byla něco, co nám vadilo na nakupování v second handech. Máme rádi módu a vždycky jsme nakupovali jak v sekáčích, tak ve fast fashion řetězcích. Z osobní zkušenosti nevidíme často mezi kvalitním second handovým kouskem a novým kouskem z klasického retailu žádný rozdíl. V čem jsme ale vždycky rozdíl viděli, byla kvalita služeb.

Ve vybraném oblečení se odráží náš styl

Od první chvíle vám přinášíme nejen zajímavé kousky, ale také kvalitní služby a zákaznickou podporu. Dostanete takovou službu, jakou bychom si přáli dostávat my. 

Díky tom, že jsme second hand, máme v práci s oblečením obrovskou svobodu. Můžeme míchat styly, značky a všechny kousky upravovat podle sebe. A hrozně nás to baví. Najdete u nás designer clothes vedle klasických streetwearových značek, zároveň máme rádi i fotbalové dresy, italské kostýmky nebo reworked věci. Rozmanitost pro nás bude vždycky prioritou. Chceme takovou svobodu a rozmanitost přenášet i na naše zákazníky a umožnit jim vyzkoušet si všechno, co chtějí.

Každému našemu kousku věříme. Na e-shopu jsou věci, které bychom sami nosili. U každého produktu také najdete jeho přesný popis stavu. Pokud je kousek poškozený, můžete se spolehnout, že je tak i označený. Nevíte, jakou velikost si vybrat? Chcete vědět i jiné informace než máme v popisu produktu. Stačí nám napsat, vždy Vám jeden z nás odpoví. Za kvalitu produktů a služeb osobně ručíme a protože je Cash Positive naše srdcová záležitost, dáváme do výběru produktů a péči o zákazníky vždy maximum.

Preloved oblečení se nám líbí také kvůli cenové dostupnosti. Každý z nás tří se někdy dostal do situace, kdy si vybraný kousek nemohl dovolit. Věříme, že díky nám si každý může vyzkoušet, jaké to je mít v šatníku svoji vysněnou značku. Nebo vyzkouší barvy, styly a střihy, které by nikdy nezkusil.

Samozřejmě chceme naším snažením přispět k větší udržitelnosti. Máme rádi přírodu, máme rádi cestování a nechceme ničit naši planetu. Koneckonců na ni budou žít naše děti. 

Nejsme schopní být absolutně zero waste, ale jsme přesvědčení, že nejudržitelnější chování je využívat již vyrobené věci. Proto pracujeme se všemi kousky a ty, které Vám opravdu nemůžeme nabídnout kvůli jejich stavu, se pokusíme znovu přepracovat a vrátit je jako reworked zboží na náš e-shop. A spustili jsme výkup - čím více se bude oblečení točit v rámci České republiky, tím lepší to bude pro přírodu kolem nás.

Co se děje s oblečením, než se dostane k Vám?

Více o celém procesu výběru oblečení se dočtete v tomto článku.

Díky, že s námi naši myšlenku podporujete!

Klára, Vláďa a Vojta