PŘEDSTAVUJEME CASH POSITIVE

Naším cílem je přenést second hand do online prostředí a spojit tak to nejlepší z obou světů. Vytvořit pro naše zákazníky takový e-shop, kde se jednoduše a rychle dostanou k zajímavým kouskům. Slibujeme si od toho, že otevřeme svět inspirující preloved módy lidem z celého Česka i Slovenska. A zároveň budeme schopni dodat tak kvalitní službu, na jakou jsou zvyklí u nového oblečení.

Díky internetu a ostatním technologiím je pro nás jednoduché být propojení s komunitami v UK, Itálii a Německu. Z těchto zemí také pocházejí naši dodavatelé.

Ve vybraném oblečení se odráží náš styl

Díky tom, že jsme second hand, máme v práci s oblečením obrovskou svobodu. Můžeme míchat styly a značky a všechny kousky upravovat podle sebe. Díky tomu u nás můžete najít designer clothes vedle klasických streetwearových značek, zároveň máme rádi i fotbalové dresy, italské kostýmky nebo reworked věci. Rozmanitost bude pro nás vždycky prioritou. Chceme takovou svobodu a rozmanitost přenášet i na naše zákazníky a umožnit jim vyzkoušet si všechno, co chtějí.

Věříme každému našemu kousku. Na e-shopu jsou věci, které bychom sami nosili. U každého produktu také najdete přesný popis stavu každého z kousků. Pokud je kousek poškozený, můžete se spolehnout, že je tak i označený.

Preloved oblečení se nám líbí také kvůli cenové dostupnosti. Věříme, že díky nám si každý může vyzkoušet, jaké to je mít v šatníku svoji vysněnou značku. Nebo vyzkouší barvy, styly a střihy, které by nikdy nezkusil.

Samozřejmě chceme naším snažením přispět k větší udržitelnosti. Nejsme schopni být absolutně zero waste, ale jsme přesvědčení, že nejudržitelnější chování je využívat již vyrobené věci. Proto pracujeme se všemi kousky a ty, které Vám opravdu nemůžeme nabídnout kvůli jejich stavu, se pokusíme znovu přepracovat a vrátit je jako reworked zboží na náš e-shop.