Prodej oblečení s Cash Positive

Chcete prodat svoje oblečení?

Máte ve skříni oblečení, které už jste neměli už dlouho na sobě? Nebo se Vám přestalo líbit? Prodejte ho na našem e-shopu!

Společně s Vámi dáváme oblečení druhou šanci. Vaše oblečení pošleme dál, Vám pošleme peníze a společně uděláme módu zase o kousek udržitelněji.

Přečtěte si, jaké oblečení nám můžete poslat a jakým způsobem ho prodáváme. Pokud budete mít jakékoliv otázky, pište na info@cashpositive.cz.

Jak to funguje? Krok za krokem:

Je to moc složité a nechcete na peníze čekat?

Můžeme od vás vykoupit oblečení rovnou. Za kus dáváme min. 20 Kč, ale třeba za Polo Ralph Lauren mikinu dáme víc a ohledně Gucci bundy se ozveme individuálně.

Nechte nám kontakt a my vám obratem napíšeme zpátky.

Pravidla pro prodej, peníze a další důležité věci:

Jak se můžu zapojit do prodeje?

Stačí si přečíst pravidla (odkaz) a vyplnit dotazník.

Jaké oblečení můžu prodávat?

Oblečení je vyprané, bez fleků, bez poškození nebo známek extrémního obnošení. 

Značkové oblečení je autentické. U velmi drahých kousků (Burberry, Dior, Stone Island) budeme požadovat takzvaný “proof of history” - faktura.

Kdy dostanu peníze za prodané oblečení?

Peníze za Vaše oblečení vyplácíme 14 dnů po převzetí zbožím kupujícím - naším zákazníkům totiž dáváme možnost zboží vrátit do 14 dnů. 

Kolik dostanu peněz za jednotlivé kousky?

Peníze Vám vyplatím na základě toho klíče:

(*Přesnou cenu, za kterou budeme prodávat, a Váš podíl, Vám upřesníme v mailu. Můžeme zaručit, že Váš podíl nikdy nebude nižší než vidíte v tabulce. )

Jak dlouho u nás kousky budou?

90 dní, tedy 3 měsíce, pokud se neprodají. Poté Vám pošleme email a rozhodnete se, co s nimi dál - můžeme je poslat zpátky, nechat další 3 měsíce u nás na e-shopu nebo můžeme najít jiné využití (rework, upcyklace, recyklace).

Co se stane, když nám pošlete třeba poškozené zboží?

Ozveme se Vám a dáme Vám na výběr - můžeme Vám Vaše věci zaslat zpět na Vaše náklady nebo je necháte u nás. Věci nepůjdou na e-shop, ale zkusíme jim najít využití jinde - rework, upcyklace, recyklace.

Co se stane s kousky pod 300 CZK?

Pokud chcete i tyhle kousky poslat dál, rádi to uděláme. Za tyto kousky ale nic nevyplácíme a ne vždy je můžeme dát na náš eshop. U všech kousků, které nám pošlete, ale  najdeme další využití - udržitelnost je to, o co nám jde.

Co se stane s kousky, na které dáme slevu?

Se slevami nepracujeme často. Pokud se tak stane, vyplatíme Vám procenta z původní prodejní ceny. Sleva jde na naše triko.

Překročme společně k lepší udržitelnosti

Děkujeme, že s námi do toho jdete! Společně dáváme věcem další využití, další smysl a další život.

Chcete jednodušší cestu?

Pokud máte oblečení, které chcete přes náš e-shop prodávat, ale vyplňování formuláře je pro vás překážkou, pošlete nám email, my se Vám ozveme a zkusíme vymyslet jinou, pro Vás lepší cestu!