Prodej oblečení přes Cash Positive. Jak to funguje?

Prodávejte oblečení přes Cash Positive ve 4 jednoduchých krocích.

1. Vyberte oblečení, které chcete prodávat

1. Vyberte oblečení, které chcete prodávat

Udělejte si pořádek ve skříni a vyberte kousky, které už jste neměli dlouho na sobě nebo nebudete dál nosit.

2. Vyplňte dotazník

2. Vyplňte dotazník

Pošlete nám, jaké produkty budete chtít prodávat. Vyplňte dotazník na našem webu, je to rychlé a jednoduché a my se ozveme do 24hod zpět.

3. Pošlete oblečení k nám

3. Pošlete oblečení k nám

Zaplatíme vám dopravu od vás k nám. Zabalte vybrané oblečení a my vám připravíme štítek na jeho zaslání přes Zásilkovnu.

4. Prodáváme

4. Prodáváme

Dohodneme se, zda chcete peníze hned nebo si počkáte na provizi z prodané ceny a jdeme prodávat. O fotky i vystavení produktu se staráme my.

Kolik dostanu peněz? Jaké jsou možnosti prodeje?

1. Chci více peněz

Podávejte na Cash Positive a získejte procentuální podíl z prodané ceny. Váš podíl dostanete po prodeji oblečení, nejméně to bude však 20 % z prodejní ceny a u dražších kousků to bude až 80%.

2. Chci peníze hned

Koupíme od Vás jednotlivé kusy oblečení za předem stanovenou cenu. Vaši odměnu dostanete hned po tom, co kousky zkontrolujeme, nejnižší odměna za kus bude 20 Kč.

Je to jednoduché, tak proč to nezkusit?

Máte další otázky?

Jak se můžu zapojit do prodeje?

Stačí si přečíst pravidla a vyplnit dotazník.

Jaké oblečení můžu prodávat?

Oblečení je vyprané, bez fleků, bez poškození nebo známek extrémního obnošení. 

Značkové oblečení je autentické. U velmi drahých kousků (Burberry, Dior, Stone Island) budeme požadovat takzvaný “proof of history” - faktura.

Kolik dostanu peněz za jednotlivé kousky?

První se musíte rozhodnout, zda chcete peníze hned nebo budete čekat na podíl z prodejní ceny.

V případě, že budete chtít peníze hned, vaši odměnu dostanete hned po tom, co kousky zkontrolujeme, nejnižší odměna za kus bude 20 Kč.

Pokud chcete víc peněz, váš podíl dostanete po prodeji oblečení, nejméně to bude však 20 % z prodejní ceny a u dražších kousků to bude až 80%. Peníze Vám vyplatím na základě toho klíče:

(*Přesnou cenu, za kterou budeme prodávat, a Váš podíl, Vám upřesníme v mailu. Můžeme zaručit, že Váš podíl nikdy nebude nižší než vidíte v tabulce.)

Jak dlouho u nás kousky budou?

90 dní, tedy 3 měsíce, pokud se neprodají. Poté Vám pošleme email a rozhodnete se, co s nimi dál - můžeme je poslat zpátky, nechat další 3 měsíce u nás na e-shopu nebo můžeme najít jiné využití (rework, upcyklace, recyklace).

Co se stane, když nám pošlete třeba poškozené zboží?

Ozveme se Vám a dáme Vám na výběr - můžeme Vám Vaše věci zaslat zpět na Vaše náklady nebo je necháte u nás. Věci nepůjdou na e-shop, ale zkusíme jim najít využití jinde - rework, upcyklace, recyklace.

Co se stane s kousky, na které dáme slevu?

Se slevami nepracujeme často. Pokud se tak stane, vyplatíme Vám procenta z původní prodejní ceny. Sleva jde na naše triko.